Menu
O nas PDF Drukuj

 

Jesteśmy miejscem stworzonym dla ludzi pragnących zadbać o sprawność i kondycję Swojego ciała. Zapewniamy holistyczne podejście do potrzeb Klubowiczów, obejmujące profesjonalną opiekę trenerów i fizjoterapeutów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta i rodzinna atmosfera.


Traktujemy ruch nie tylko jako sposób na ładną sylwetkę, ale przede wszystkim podstawowy element życia, warunkujący dobre zdrowie fizyczne i psychiczne. W związku z tym, oferta naszych treningów jest szczegółowo przemyślana i opracowana przez specjalistów w myśl zasady „przede wszystkim nie szkodzić”. Bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń zapewnia także wysokiej klasy sprzęt sportowy renomowanych marek.


Bardzo ważny jest dla nas indywidualny kontakt z Klubowiczem, dlatego trener rozpatruje każdy przypadek oddzielnie i stara się dopasować intensywność treningu do możliwości ćwiczącego.


Atmosferze intymności sprzyjają także małe grupy oraz lokalizacja klubu. Harmonya mieści się w otoczonym pachnącymi świerkami domku jednorodzinnym, ukrytym w głębi spokojnego i cichego osiedla Świt. Jesteśmy kameralnym klubem nastawionym na jakość, a nie na ilość świadczonych usług.


Harmonya to przestrzeń dla tych, którym nie wystarcza oferta fitness klubu i siłowni. To miejsce, w którym ludzi o różnej płci, wieku, wadze i poglądach łączy wspólna pasja – RUCH. Przyjdź i poczuj się wyjątkowo.

 

Tym  co  wyróżnia  Fabrykę  Ruchu i Zdrowia –„ Harmonya” – jest wprowadzony przez  Ewę Paszkowską- Demidowską, autorski program – „Żyję sprawniej”. Opracowanie i wdrożenie tego programu, to wynik wieloletniego doświadczenia w pracy rehabilitanta, popartego  wiedzą  teoretyczną  zdobytą  zarówno  w  kraju (AWF  Katowice), jak i w Szwecji na czteroletnich studiach technik  Feldenkraisa.  Wyjątkowość  programu – „ Żyję sprawniej”  -  polega  na tym, że  umożliwia on  nie tylko  skuteczną  pracę  i rehabilitację (bez względu na wiek, wagę)  z osobami  mającymi  problemy  zdrowotne  -  bóle kręgosłupa, stawów ,itp. - ale także,  dzięki technikom Feldenkraisa  -  jest  niezwykle  pomocny  w  przywracaniu  sprawności  w tzw. przypadkach  trudnych.   Fabryka  Ruchu i Zdrowia – „ Harmonya”  -  postawiła  sobie  za  główny  cel  (poza  innymi, wyszczególnionymi  w   ofercie)  -  pomagać  tym, którym  pomóc  można.


Zapraszamy.

Marysia i Tomek Smile